Přednáška: Když méně je více

Dnešní bych vám rád povyprávěl o mé cestě, na které se snažím stále posouvat a držím se jednoduchého pravidla, které lze aplikovat do více oborů a může být zajímavé pro širší okruh lidí.

V září jsem měl příležitost zahajovat pražskou zastávku roadshow Zebry. Jelikož v publiku byli zejména zástupci firem, jako je ta naše (MSP/MSSP IT firmy), chtěl jsem připravit něco, co by jim snad v jejich práci pomohlo.

Je tomu přes 14 let, co jsem začal podnikat v IT. Za tu dobu se nám spousta věcí podařila a ještě větší hromada nepodařila. V podnikání jsme (já a můj společník Martin Melich) neměli mentora, a tak jsme si museli na vše přicházet sami metodou pokus-omyl. Zpětně bych ocenil, kdyby nám někdo včas poradil, jaké cesty jsou slepé a jaké nápady nerealizovatelné. Pomohlo by nám to dostat se rychleji tam, kde jsme (ušetřilo by nám to životní čas, který je nejcennější).

Z toho důvodu jsem se s návštěvníky (a nyní i s vámi) rozhodl podělit o věci/postupy/nápady, které se nám osvědčily. Doufám, že pro vás budou inspirativní či přínosné a posunou vaší práci a podnikání alespoň o kousek vpřed. Ušetří vám čas, který budete moci věnovat pro vás důležitým věcem.

Takže, co bych rád slyšel, když jsem začínal podnikat?

Děkuji ZEBRA SYSTEMS s.r.o. za pozvání a natočení mé přednášky.

A vám, přátelé, přeji, ať jsou vaše sítě bezpečné.

Martin

Líbí se vám témata, o kterých píši?

Abyste nemuseli kontrolovat, jestli už vyšel nový článek, rád vám ho ihned po zveřejnění pošlu do e-mailu. Každý kontakt, který mi poskytnete, si nechám vždy jen pro sebe.

Diskuze k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Hack The Box OSCP MCSE CHFI ECSA CCNP CCNA